تبلیغات
بروز باشید - تم برای تمامی وبلاگ ها
 
بروز باشید
از این پس وارد سایت ما شوید:ashkant4.tk

این سایت با عنوان خوراک دانلود ، قرار بود منبع و مرجع اصلی قالب های میهن بلاگ باشد. اما درحال حاضر با وجود اینکه ده ها سایت و وبلاگ ارائه دهنده قالب وبلاگ برای میهن بلاگ در اینترنت وجود دارد ، بر آن شدیم ابتدا سایت های ارائه دهنده ی قالب میهن بلاگ را زیر ذره بین ببریم.

با بررسی بهترین سایت های ارائه دهنده ی قالب میهن بلاگ را در بانک اسکین معرفی کردیم ، البته سایت های دیگری هم هستند اما فقط بهترین ها در این سایت معرفی می شوند ، سایت هایی که بروز باشند ، طراحی قالب وبلاگ میهن بلاگ ی زیبا داشته باشند ، بیش از یک سال از زمان راه اندازی آن سایت ها گذشته باشد و چندین مورد دیگر در انتخاب بهترین ها نقش دارند.پیچک دات نت : از این سایت واقعا باید به عنوان قطب اصلی ارائه دهنده قالب وبلاگ در کل اینترنت یاد کرد. این سایت با بیشترین تعداد قالب وبلاگ و در برگیرنده تمام موضوعات وبلاگ ها می تواند بهترین گزینه برای انتخاب قالب وبلاگ مناسب باشد.

ایرا ن اسکین ، یک سایت ایرانی دوست است که قالب ها و ابزارهای حرفه ای ارائه می کند . این سایت از حرفه ای ترین ها در موضوع قالب وبلاگ است. ابزار هایی که این سایت ارائه کرده نسبت به سایت های خارجی بسیار بهتر و باکیفیت تر است.

سایت سیب تم بیش از 99 قالب وبلاگ تا کنون ارائه کرده است ، قالب های حرفه ای و زیبا که در بر گیرنده تمام موضوعات است . سال گذشته سیب تم که فقط ارائه دهنده قالب وبلاگ بود ابزارهای جدید و حرفه ای را برای وبلاگ نویسان ارائه کرد که نشان از قدرت این سایت است.

پارس اسکین یکی از قدیمی ترین سایت های ارائه دهنده قالب وبلاگ است که با قالب های ساده و سبک و در عین حال زیبا و شیک جایگاه مستحکمی در دل وبلاگ نویسان باز کرده و همچنان نیز با قدرت کار طراحی و ارائه قالب های ساده و سبک را ادامه می دهد.

سایت وبلاگ اسکین با بیش از یک صد قالب وبلاگ که تقریبا برای تمام سرویس دهنده ها ترجمه کرده یک سایت هنری و حرفه ای است . این سایت بیشتر برای وبلاگ های مذهبی قالب وبلاگ طراحی کرده است ، البته قالب های دانلود و فروشگاهی و کتابخوانی و مطالعه هم در آرشیو قالب های این سایت می توان مشاهده کرد..

سایت تمزها با یک صد قالب وبلاگ که طراحی کرده و برای تمامی سرویس دهنده ها ترجمه کرده یک سایت حرفه ای در زمینه قالب وبلاگ است . این سایت قالب های هنری و حرفه ای در تمام موضوع ها ارائه کرده و ابزارهای حرفه ای و جالبی نیز به طور رایگان ارائه کرده است.

وطن اسکین حرفه ای ترین سایت ارائه دهنده ی قالب وبلاگ است . به راحتی می توان یک قالب با موضوع دلخواه در این سایت انتخاب کرد ، موضوع بندی قالب ها ، طبقه بندی شدن قالب ها و دسترسی آسان به تمام بخش ها از مهمترین مزایای این سایت است ، البته کیفیت و گرافیک قابل توجه قالب ها نیز نقش اساسی در انتخاب شما برای یک قالب حرفه ای و مناسب است .


سایت بلک اسکین با ارائه حرفه ای ترین قالب های وبلاگ و ترجمه آنها برای تمام سیستم های وبلاگ دهی بهترین منبع قالب وبلاگ در سال 92 شناخته شد


موضوعات
صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه